Věrnostní program

Našich vracejících se zákazníků si velmi vážíme, a tak jsme připravili věrnostní program, který všechny pravidelné kuřáky náležitě odměňuje.

Základem je věrnostní kartička, kterou obdržíte od obsluhy a předkládáte při každém placení. Za každou uhrazenou dýmku (více o našich prvotřídních dýmkách zde) vám udělíme na kartičku razítko, jakmile nasbíráte rázitek 5, tak od nás jako odměnu obdržíte při další návštěvě ananasovou fresh dýmku za cenu běžné dýmky. A čím je ananasová tak výjimečná? Čtěte níže.

Vesy
Vesy
18:39 06 Mar 20
Velmi útulné prostředí, moc příjemná obsluha a velmi dobrá dýmka,Doporučuji
Jenda Šrajer
Jenda Šrajer
13:50 16 Feb 20
Perfektní místo pro večer s kamarády. 🙂 Zpestřit čas v Ypsilonu si mužete zpetstřit nejednou stolní hrou a výběr je opravdu široký. 🙂
Dany
Dany
17:39 13 Dec 19
Nejlepší dýmkárna do které chodím. Skvělá, proškolená obsluha a vynikající dýmky.
Kateřina Žáková
Kateřina Žáková
09:20 13 Nov 19
Velmi příjemný a útulný bar s dýmkami, které vždy skvěle chutnají i vypadají. Stejně tak velký výběr drinků, měnící se piva a rozrůstající se sbírka deskovek. Obsluha je milá a profesionální. 👌
Aleš Bližňák
Aleš Bližňák
13:13 12 Nov 19
Velmi útulné prostředí pro posezení ve dvou nebo skupině přátel. Jsou zde výborné vodní dýmky a člověk si může čas zpříjemnit společenskými hrami, dobrými drinky, čepovaným ciderem a nesmí chybět ani čepované pivko. K tomu všemu se o vás bude starat velmi příjemný a ochotný personál.Mohu jen a pouze doporučit. 😉
David Kendzior
David Kendzior
12:57 12 Nov 19
Skvělý útulný bar v centru Ostravy provozovaný majiteli s láskou. Příjemná obsluha pro kterou není nic problém.Mohu jen doporučit.
Sebastian Kuhn
Sebastian Kuhn
07:21 12 Nov 19
Za mě nejlepší čajovna v Ostravě. Dýmky jsou skvělé , možnost si k tomu dát pivo nebo cider z čepu je super. Příležitost posedět u dýmky za doprovodu vkusné hudby, nebo i pořádat oslavu jsem využil již několikrát. Prostor je menší a proto působí tak dobře. Obsluha a majitelé jsou skvělí a je znát, že o dobrý chod čajovny mají velký zájem.
Veronika Volná
Veronika Volná
18:23 11 Nov 19
V tomto sisha baru jsem spokojena při každé návštěvě na jedničku. Vodní dýmky mají výborné, překvapily mě i vyšperkované míchané nápoje a limonády. Atmosféra je tam opravdu skvělá. Pro zpestření tam mají na výběr z několika desítek stolních her. Jedno z největších plusek ovšem dávám obsluze, ta je tam vždy profesionální, usměvavá a velice milá.
Arnošt Zdenković
Arnošt Zdenković
09:28 19 Oct 19
Velmi útulné a příjemné místo,kde se o Vás skvělé postarají.Dýmky výborné a obsluha velmi příjemná. Určitě také doporučuji si zahrát některou z deskových her,kterých zde mají poměrně dost.
Lukas Görlich
Lukas Görlich
18:52 06 Jul 18
Prvotřídní vodní dýmky s kvalitními tabáky, chutné koktejly, milá obsluha, příjemné prostředí. Rád se sem vracím a vřele doporučuji jiným.
Next Reviews
DSC_9124 2
DSC_9101 1

Ananasová fresh dýmka

Fresh hookah je označení pro dýmky, kde se místo klasické korunky používá ovoce, v němž se vytvoří dlabátkem prostor, do kterého se nabijí tabák. Nejzajímavější je ananasová, která působí honosným dojmem a do které se vleze velké množství tabáku, při kouření je dým jemně doplněn chutí ananasu. Dýmka díky většímu množství tabáku a přirozené vlhkosti ananasu vydrží kouřit bez obtíží déle než 3 hodiny a přesto stále perfektně chutná.

dymka ypsilon bar
DSC_9111
ananasová dýmka v Ostravě
DSC_8968