dymka ypsilon bar

Vodní dýmky

Naší hlavní devizou jsou s precizností připravované vodní dýmky Marvin Smoke, více o naší nabídce najdete v samostatné sekci vodní dýmky

cocktaily

Míchané drinky

Pryč jsou ty doby, kdy jste si museli u dýmky zout boty a sedět na polštářku. U nás si můžete vychutnat z rozmanitého výběru alko i nealko drinků.

Z míchaných koktejlů nabízíme standardně: Mojito, Cuba libre, Sex on the beach, Tequila sunrise, Piňa colada, Beton, Tinto reveranto, Aperol sprits, Gin fizz i další speciality.

cocktaily
pivo

Čepovaná piva

K dobré dýmce dobré pivo. Na čepu pravidelně měníme nabídku a rádi zkoušíme speciály z malých pivovarů z našeho okolí. V Ypsilonu jste tak mohli v minulosti ochutnat piva z pivovaru Nachmelená opice, Beskydský pivovárek, Jarošov, Aero, Heřmanický pivovar, Starobělský pivovar, Krakonoš a mnoha dalších.

 

caffe a vodni dymka

Káva a čaj

Přestože jsme bar a ne čajovna, nechybí v našem nápojovém lístku také sypané čaje a brazilská káva. Z čajů jsme pro vás aktuálně vybrali:
černý Pu-Erh
zelený En Shi Yu Lu
ovocný příliv BONThé

Servírujeme kávu Santos Brazilia (100% arabica), připravujeme espresso, cappuccino a latte machiato.

caffe a vodni dymka
vino

Vína

Fandíme české produkci, vína odebíráme z moravského vinařství Krist. Nyní můžete ochutnat:
Muškát moravský, bílé víno
Tramín červený, bílé víno
Pálava, bílé víno
Ryzlink rýnský, kabinet, bílé víno
Dornfelder, červené víno

Sekty a šampaňské:
Bohemia Sekt demi sec
Moët & Chandon Imperial Brut

alkohol

Alkohol

Co bychom to byli za bar bez tvrdého alkoholu. Ve stále nabídce držíme výběrové karibské rumy, whiskey, skotskou, gin, vodku, tequilu a mnoho dalších kvalitních destilátů.

alkohol
nealko

Nealkoholické nápoje

Pro řidiče a abstinenty máme v zásobě širokou nabídku nealkoholických nápojů. Od nealko cocktailů přes produkty Coca-coly až po čepovanou kofolu. Kohoutková voda zdarma – pochopitelně.